نمایندگی مجاز خدمات و تعمیرات اجاق گاز

تعمیر اجاق گاز در تهران

تعمیر اجاق گاز در تهران

در زمانی که اجاق گاز شما دچار مشکل شود و نیاز به خدمات تعمیر اجاق گاز در تهران دارید به چه نکاتی باید توجه کنید؟

امروزه در تمامی منازل و ساختمان ها برای پخت و پز از اجاق گاز استفاده میشود. در زمانی که اجاق گاز شما دچار مشکل شود و به درستی کار نکند نیاز است که به تعمیرکار و سرویسکار متخصص و حرفه ای مراجعه شود. در زمان مراجعه برای دریافت خدمات و تعمیرات اجاق گاز حتما به نکات زیر توجه ویژه داشته باشید تا دچار مشکل نشوید.

۱۰ نکته مهم که در زمان تعمیر اجاق گاز در تهران باید به آنها توجه شود

با توجه به نکات زیر در زمان تماس و یا مراجعه به تعمیرکار اجاق گاز در تهران با خیالی راحت تر میتوانید تصمیم گیری کنید و جلوی هزینه و استرس های بعدی را بگیرید.

  • برای تعمیر  اجاق گاز در تهران باید دقت کنید که حتما به تعمیرکاری مراجعه کنید که تجربه و تخصص لازم را داشته باشد،
  • چرا که اجاق گاز  شما با آتش و گاز کار می‌کند و کوچک‌ترین اشتباهی می‌تواند منجر به بروز خسارات غیرقابل جبران گردد.

مراجعه به نمایندگی های معتبر

اگر اجاق گاز شما یکی از برندهای معتبر بازار است و به تازگی خریداری شده است، باید توجه داشته باشید که عموما این اجاق گازها ها دارای گارانتی خدمات هستند و در طول دوره گارانتی شما میتوانید به راحتی از خدمات شرکت بهره مند شوید.

نمایندگی اجاق گاز رومیزی و فردار در تهران 

بعنوان مثال اگر اجاق گاز شما مدل فردار و تولید شرکت تکنوگار ایتالیا باشد، شما در طول دوره گارانتی به سادگی و با خیالی آسوده میتوانید با نمایندگی های مجاز تکنوگاز در تهران تماس بگیرید و برای تعمیر و سرویس اجاق گاز  درخواست خود را ثبت کنید. از آنجا که تکنوگاز  بر تمامی فعالیت های نمایندگی های خود نظارت دارد،

شما در پایان کار تعمیرکار و نماینده تکنوگاز در تهران  میتوانید از او درخواست فاکتور کنید و این فاکتور از طریق شرکت به راحتی قابل پیگیری است.

  • شرکت تکنوگاز بیش  از ۴۰ سال سابقه در زمینه محصولات گرمایشی دارد و به همین دلیل یکی از قدیمی ترین و معروف ترین برند های موجود بازار است.
  • همچنین بزرگترین تولید کننده اجاق گاز در تهران  و یکی از ده تولید کننده برتر در جهان است.

نمایندگی اجاق گاز در تهران 

شرکت ما  نیز یکی دیگر از شرکت های بنام و معتبر در بازار

نمایندگی اجاق گاز در تهران 

است که محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش خوبی را به مشتریان خود عرضه میکند.

پس اگر شما یکی از اجاق گارهای  های ساخت شرکت طرف قرارداد با ما را استفاده میکنید، متیوانید در زمان سرویس و یا تعمیر دستگاه، به راحتی با نمایندگی ما در تهران تماس بگیرید و ضمن بهره بردن از قیمت مصوب، از تعمیرکاری حرفه ای و با تجربه کمک بگیرید.

در ضمن خیالتان از بابت قطعات استفاده شده نیز راحت است که قطعات اصلی و اورجینال بکار میرود.

در صورتی که اجرا و شیر اجاق گاز  و یا سزشعله دچار مشکلی شوند، موظف است که آن مشکل را برطرف کند ولی اگر مشکل از آن نباشد و از سایر موارد مانند لوله کشی گاز باشد، شرکت ما مسئولیتی در مقابل آن ندارد.

مراجعه به تعمیرگاه مجاز اجاق گاز در تهران

اگر اجاق گاز رومیزی و یا فردار  شما برندی متفرقه و یا برند خارجی است و یا در زمانی که گارانتی دستگاه تمام شده است، در این حالت شما برای تعمیر اجاق گاز در تهران باید حتما به تعمیرگاه های مجاز مراجعه کنید.

منظور از تعمیرگاه مجاز جایی است که اولا مجوز و جواز کسب از اتحادیه لوازم خانگی در  تهران داشته باشد و ثانیا مکان و مغازه مشخص و شناخته شده ای داشته باشد.

از جمله چالش هایی که در این زمان ممکن است با آن مواجه شوید مراجعه به سرویسکار سیار و ناشناخته است که در سایت های آگهی اقدام به تبلیغ خود کرده است و شما نیز بدون توجه به پیامدهای دریافت خدمات از چنین شخصی، کار را به او بسپارید.

در این شرایط ممکن است هزینه دریافتی از شما بسیار با قیمت مصوب تعمیر اجاق گاز در تهران متفاوت باشد و هزینه بالاتری از شما دریافت شود.

مراجعه به تعمیرکار خوش نام و معتبر

نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که تا حد امکان سعی کنید به تعمیرکار و سرویسکار شناخته شده و معتبر مراجعه کنید. کسی که قبلا خود شما یا نزدیکان شما تجربه کار با او را داشته اند. پس به راحتی میتوانید با سوال از نزدیکان و اطرافیان خود یک تعمیرکار خوب اجاق گاز در تهران و در نزدیکی محل سکونت خود را پیدا کنید.

تعمیر اجاق گاز  در محل مشتری

نکته بعدی این است که تا حد امکان تلاش کنید که اجاق گاز شما در محل و منزل شما تعمیر شود، چرا که بردن اجاق گاز به کارگاه در مواردی باید انجام شود و برای تعمیرات اساسی اجاق گاز معمولا نیاز است که سرویسکار دستگاه را به کارگاه ببرد و با ابزارهای تخصصی ای که دارد کار تعمیرات را انجام دهد،

اما تنها در صورتی اقدام به این کار کنید که تعمیرکار شناخته شده و مکان کارگاه او نیز مشخص باشد، در این زمان نیز حتما یک رسید از سرویسکار دریافت کنید که یک اجاق گاز با مشخصات ذکر شده برای تعمیر در تاریخ فلان به وی تحویل شده است.

دریافت فاکتور هزینه تعمیر و سرویس در تهران 

از جمله نکاتی که باید حتما به آن توجه کنید این است که در زمان دریافت خدمات سرویس اجاق گاز در تهران و یا تعمیرات دستگاه، از تعمیرکار درخواست فاکتور کنید. در فاکتور لازم است که اجرت کار و قیمت قطعات به صورت مجزا ذکر شود تا شما بتوانید در صورت مشاهده تخلف آن را پیگیری کنید. بهتر است در زمان تماس اولیه با تعمیرکار و یا سرویسکار این موضوع را مطرح کنید که شما در پایان کار حتما تقاضای فاکتور دارید.

عدم دستکاری دستگاه توسط افراد غیر متخصص

بارها دیده شده است که اجاق گاز شما دچار مشکل شده است و فرد خود اقدام به دستکاری آن و یا بازکردن پیچ های برد دستگاه کرده است. باید توجه داشته باشید که اجاق گاز رومیزی یا فردار شما  یک دستگاه متشکل از قطعات الکترونیکی و الکترومکانیکی است و کوچکترین اشتباه در صول کردن سیم ها و یا حذف نادرست یک قطعه از مدار کارکرد دستگاه، میتواند منجر به بروز خسارات متعدد در اجاق گاز شما  شود. پس توجه داشته باشید که در هیچ شرایطی خودسرانه اقدام به دستکاری اجاق گاز نکنید، و یا به افراد غیر متخصص اجازه باز و بسته کردن پیچ ها، سیم ها و قطعات اجاق گاز را ندهید.

سرویس دوره ای منظم

اجاق گاز  نیز مانند تمامی دستگاه های ساخت بشر، نیاز به رسیدگی و سرویس دوره ای دارد،

جمع بندی

با رعایت نکاتی که در این مطلب بیان کردیم شما میتوانید خیال خود را در زمان نیاز به تعمیرات اجاق گاز در تهران راحت کنید و ضمن تقبل هزینه کمتر، از جایی مطمئن خدمات دریافت کنید.

همچنین در صورت بروز مشکل نیز شما با داشتن فاکتور و رعایت نکات گفته شده میتوانید به راحتی پیگیری کنید. توجه کنید که مراجعه به نمایندگی و تعمیرگاه مجاز اجاق گاز بهترین گزینه با کمترین چالش برای سرویس و تعمیر اجاق گاز در تهران است.

تعمیر اجاق گاز شمال تهران شامل مناطق :
تجریش ، پارک وی ، پاسداران , فرمانیه ، کامرانیه ، نیاوران ، دولت ، محلاتی (مینی سیتی) ، آجودانیه ، اقدسیه ، قیطریه ، اندرزگو ، دربند ، جردن ، میرداماد ، ظفر ، ولنجک ، زعفرانیه، الهیه، هروی، بوکان، اوین ، درکه
تلفن: ۲۶۱۱۸۷۵۲
تعمیر اجاق گاز غرب تهران شامل مناطق :
شهرک غرب ، سعادت آباد ، آزادی ، صادقیه ، ستارخان ، مرزداران ، شهران ، جنت آباد ، دهکده المپیک ، فردوس ، کاشانی ، شهرزیبا ، بلوار تعاون ، باغ فیض ، پونک ، سردار جنگل ، گیشا ، شهرآرا ، اشرفی اصفهانی چهاردیواری ، اکباتان ، تهرانسر ، شهرک بوعلی (علوم پزشکی)
تلفن: ۴۶۰۴۹۴۰۸
تعمیر اجاق گاز شرق تهران شامل مناطق :
شهرک امید قنات کوثر شهرک پارس شهرک فرهنگیان –، سراج، بلور، پروین، استخر – تهرانپارس –حکیمیه – خیابان گرگان – میدان نامجو – دماوند – آیت ا… مدنی – امام حسین چهارراه تلفنخانه نارمک –- میدان امامت خیابان دماوند تهران نو- رسالت – شمیران نو –استادمعین – آزادی – مهر آباد جنوبی – طرشت –
۷۷۳۸۸۹۲۳ ۷۷۳۸۸۹۲۲  ۷۷۳۸۸۹۲۲  ۷۷۳۸۸۹۲۴ 
تعمیر اجاق گاز مرکز تهران شامل مناطق :
فاطمی ، امیرآباد ، یوسف آباد ، سهروردی ، تخت طاووس ، عباس آباد ، بلوار کشاورز سیدخندان ، هفت تیر، شریعتی، گاندی ، ونک ، ملاصدرا ، توانیر
تلفن:  ۴۴۶۷۰۴۸۱ 
۴.۹/۵ - (۷ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

تماس فوری با ما